Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Gdańsk

Trójmiasto: drużyny na start!

13.03.2012, nieprzypisany

Zielona murawa, piłkarskie stroje, kibice, statystyki… To wszystko przez najbliższe miesiące towarzyszyć będzie drużynom uczestniczącym w rozgrywkach Piłkarskiej Ligi Trójmiasta. Od poniedziałku do piątku toczone będą rozgrywki w amatorskiej lidze tworzonej najczęściej przez pracowników trójmiejskich firm i instytucji. Wśród biorących w nich udział drużyn znalazły się ekipa Radia Gdańsk, debiutujący team Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) i wiele innych zespołów.

Inaugurację ligi wyznaczono na 12 marca. W trakcie rozgrywek prowadzone będą statystyki indywidualne każdego zawodnika, a każdy mecz zostanie szczegółowo opisany. Przewidziano także relacje wideo z ciekawszych spotkań.

Wśród uczestniczących zespołów znajdzie się między innymi drużyna filii ChSCh w Gdyni, złożona m.in. z wolontariuszy ChSCh, członków Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego z Gdańska i Gdyni oraz ich przyjaciół. 

– W rundzie wiosennej wszystkie drużyny podzielone będą na grupy A i B – wyjaśnia Jerzy Trzpil, który w drużynie ChSCh będzie grał na pozycji bramkarza. – Po zakończeniu rundy drużyny utworzą kilka lig, w zależności od tego, jakie miejsce zajmą w inauguracyjnych rozgrywkach.

Dla najlepszych drużyn czekać będą nagrody, a dla wszystkich… dobra zabawa.

– Pierwszy raz gramy w tym składzie i nasza forma jest wielką zagadką. Ale mam nadzieję, że przynajmniej w klasyfikacji fair play będziemy przewodzić – mówi Jerzy Trzpil. – W końcu nazwa zobowiązuje!

Swój pierwszy mecz drużyna ChSCh rozegra we wtorek, 13 marca.

Wszystkim zespołom uczestniczącym w rozgrywkach życzymy udanego sezonu, a śledzącym trójmiejską ligę wielu niezapomnianych wrażeń.

(aw)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Pomorski
Filia Gdańsk
ul. Jaśkowa Dolina 21
80-252 Gdańsk

Nr konta bankowego:
09 2030 0045 1110 0000 0277 2300

Kierownik: Tadeusz Sirocki
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 602 770 903

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij