Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Gdańsk

Koszulki nie pomogły. Piłkarze ChSCh na razie bez zwycięstwa

30.03.2012, nieprzypisany

W poniedziałek, 26 marca piłkarze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Gdyni występujący w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta po raz pierwszy wystąpili w zielonych sportowych strojach. Mimo dużego zaangażowania i wyrównanego meczu ponieśli jednak kolejną porażkę, tym razem z drużyną Lufthansa Systems Poland 3:5.

Kolejne dni rozgrywek Piłkarskiej Ligi Trójmiasta przynoszą zaskakujące rozstrzygnięcia. Jednym z najbardziej szokujących dla naszej drużyny była wysoka porażka z ekipą Filtrów Gdańsk w 3. kolejce spotkań – aż 3:21! W 4. kolejce nasi piłkarze spotkali się z wspomnianą drużyną Lufthansa Systems, zaś w czwartek, 29 marca rozegrali kolejne spotkanie – tym razem z ekipą ROL.KO.

– W pierwszej połowie, przegranej przez ChSCh 1:2 postawiliśmy naszemu rywalowi naprawdę trudne warunki – relacjonuje Jerzy Trzpil, jeden z zawodników. – Niestety po przerwie zabrakło sił i mecz zakończył się porażką 3:8.

Mimo wszystko nie tracimy nadziei, że w końcu drużynie ChSCh uda się zdobyć w ligowych rozgrywkach choćby punkt. Na razie nasz team zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli grupy B, wyprzedzając drużynę 3D PLAN dzięki lepszemu bilansowi bramek.

Zobacz pełną tabelę.

Śledź aktualności ligi.

(aw) 

Zdjęcie nr 1: żródło www.pl3.com.pl

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Pomorski
Filia Gdańsk
ul. Jaśkowa Dolina 21
80-252 Gdańsk

Nr konta bankowego:
09 2030 0045 1110 0000 0277 2300

Kierownik: Tadeusz Sirocki
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 602 770 903

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij